U nás máte vždy nejlepší ceny

Vždy se vám snažíme nabízet produkty za nejlepší ceny. Pokud i přesto naleznete v jiném online obchodě stejný produkt za lepší cenu, není to problém. V takovém případě Vám poskytneme upravenou cenu na konkrétní produkt dle aktuálních možností.

Jak mám postupovat, když najdu zboží za nižší cenu?

 1. Vyplňte krátký formulář a klikněte na odkaz odeslat.
 2. Do formuláře zadejte Váš e-mail, funkční odkaz na stejný produkt na konkrétním webu prodejce, případně krátký popis. Neakceptujeme odkazy na zahraniční online obchody, porovnávače obchodů a produkty které jsou aktuálně zlevněné.
 3. Konkurenční e-shop musí mít zboží na skladě.
 4. Po odeslání formuláře posoudíme, jestli dokážeme nabídnout požadovanou cenu, případně nabídneme největší možnou slevu.
 5. Ve většině případů jsme schůdní žádosti vyhovět.
 6. Vyjádření s případnou cenovou nabídkou Vám zašleme e-mailem, nejpozději následující pracovní den. Bude-li Vám schválena upravená cena, zašleme Vám zároveň postup, jak vytvořit objednávku se sníženou cenou.

Jaké jsou nejčastější důvody pro odmítnutí žádosti?

 1. Odkaz na jiný produkt
 2. Odkaz na nabídku v cenovém porovnávači
 3. Zboží na konkurenčním e-shopu není skladem
 4. Zboží na konkurenčním e-shopu se nachází ve slevě
 5. Nefunkční odkaz
 6. Cena produktu je nepřiměřeně nízká (jedná se např. o použité nebo výprodejové zboží)

Na zboží s využitou možností garance nejlepší ceny, nelze dodatečně použít slevový kupón. Upravená cenová nabídka platí vždy na příští nákup, upravenou cenovou nabídku nelze využít na již vytvořenou objednávku. Upravenou cenovou nabídku lze uplatnit pouze na 3ks daného produktu.

  * povinný údaj