Návod k obsluze dotykových vypínačů LIVOLO

Livolo dotykové vypínače patří k modernímu způsobu ovládání osvětlení a ostatních spotřebičů v domácnosti. Jelikož jsou stále relativně novým produktem na trhu, někteří zákazníci ještě nemusí znát správné zapojení a ovládání dotykových vypínačů a ostatního příslušenství. Na této stránce naleznete všechny potřebné návody, postupy, schémata zapojení a odpovědi na nejčastější dotazy.

V případě, že byste si nevěděli rady, klidně se nám ozvěte přes online komunikační rozhraní v pravém spodním rohu stránky (modrá ikonka) a rádi Vám poradíme se všemi dotazy. Jsme online každý den od 8:30-16:00. Na dotazy napsané po této době Vám rádi odpovíme hned nejbližší pracovní den. 🙂

Videonávody

Naleznete zde většinu nejdůležitějších videonávodů ke správnému zapojení schodišťových vypínačů, spárování dálkového ovladače s dotykovým vypínačem, způsob ovládání dotykového stmívače a mnohem více.

Návody k obsluze

Po správném zapojení dotykových vypínačů je ještě třeba umět správně obsluhovat dotykové vypínače. V této části naleznete .pdf soubory s manuálem k jednotlivým Livolo produktům.

Schémata zapojení

Nejdůležitější věc pro bezvadné fungování dotykových vypínačů je jejich správné zapojení. Naleznete zde zapojení schodišťových vypínačů, žaluziových ovladačů a ostatního příslušenství.

Odpovědi na časté dotazy

Shromáždili jsme pro Vás nejčastější dotazy a pokusili se na odpovědět co možná nejjednodušeji. Pokud máte přesto otázku, která nebyla zodpovězena, rádi Vám poradíme.